SSS

Eğitim videolarımız ağırlıkla uluslararası dijital pazarlama, global satış, teknik internet araçlar kullanımı, dijital reklamlar ve marka konumlandırmaya yöneliktir. Bu doğrultuda, e-ihracat, dış ticaret araçları, yazılım teknik kullanımı, pazar yerlerinde satış, internet reklamları, dijital pazarlama, lokalizasyon, alan adı ve marka gibi kategorilerden oluşmaktadır.
Soocommerce yazılım müşterileri eğitim videolarına erişebilirler.
Soocommerce yazılım lisansını satın aldıktan sonra kullanabilirsiniz. Yazılım lisans yenilemelerini yıllık olarak yaptığınız sürece panele erişim sağlayabilirsiniz.
Soocommerce müşterileri kurs paneline 7/24 giriş yaparak videoları izleyebilirler.
Eğitim videoları şirketimizce hazırlanmış olup, telif hakları şirketimize aittir. Videoların kaydedilip dijital ortama kaydedilmesi yasaktır. Yasağı ihlal eden 3. Şahıslar hakkında şirketimiz tarafından işlem başlatılacaktır.
Course.soocommerce.com adresinden kayıt olup, bilgilerinizin teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmesiyle üyeliğinize onay verilecektir. Giriş yaparak eğitim videolarına erişim sağlayabilirsiniz.
Evet. Kurs panelinize mobil telefondan giriş sağlayarak eğitim videolarını izleyebilirsiniz.
Kurs giriş sayfasına giriş yaparak şifremi unuttum bölümünden şifrenizi yenileyebilirsiniz. Şifrenize erişememeniz halinde [email protected] adresimize mail atarak, şifre yapılandırma isteyebilirsiniz.
Kurs panelimiz soocommerce müşterileri için oluşturulmuş olup, şirket çalışanları dışında 3. Şahıslar tarafından erişimi yasaktır. Sistem yöneticisi tarafından, belirli tarihlerde, çok sayıda lokasyondan sisteme giriş yapıldığı tespit edilen hesaplar kısıtlanabilir. Soocommerce eğitim paneline giriş hakkını saklı tutar.